Fizyka Medyczna - Uniwersytet Szczeciński

Forum poświęcone sprawom studentów Fizyki Medycznej Uniwersytetu Szczecińskiego.


#16 2007-10-04 20:11:26

mariana

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-23
Punktów :   

Re: Plan zajęć

wprawdzie ja mialam ogromna nadzieje ze da sie cos zrobic z lewockim bo nijak nie moge pogodzic go z moimi zajeciami na polibudzie:/, o i jak by mozna bylo przesunac poniedzialkowe zajecia o 15 min dalej to bylabym szczesliwa:).
swoja droga to szkoda ze nasze forum odwiedza tak malo osob....

Offline

 

#17 2007-10-06 13:29:04

acoetzer

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-24
Punktów :   

Re: Plan zajęć

W sumie, może ktoś jeszcze ma jakieś sugestie co do planu? Jak podamy tu swoje życzenia, to na pewno da się osiągnąć jakiś kompromis... Piszcie proszę, co Wam pasuje a co nie.

Co do poniedziałków, to dla mnie nie ma problemu. Chodzi Ci o ten wykład ze statystycznej, dla mnie może być na 10, dłużej pośpię

Jeśli chodzi o Lewockiego, to będzie ciężko... Myślę, że jedyna opcja jaka wchodzi w grę, to umówić się z nim na indywidualne zaliczenie i na ćwiczenia nie chodzić. Zresztą proponuję Ci Marianka złożyć wniosek o indywidualny rozkład studiów i jak dziekan da Ci zgodę (a da na pewno, bo masz drugi kierunek), to Lewocki nie będzie robił problemów.

Co do frekwencji na naszym forum, to jest ona w istocie opłakana... Ale czy pamiętacie, jak długo namawiałam Was (tę garstkę osób, która odwiedza forum), żebyście się zarejestrowali i coś napisali... Ja już się nagadałam na ten temat. Hm jakbym miała się doszukiwać powodów takiego stanu, to na pewno dlatego, że spośród i tak małej ilości osób na roku, większość jest przyjezdna niewielu ma stały dostęp do neta, poza tym, z tego co słyszę, to niektórzy nawet nie wiedzą po co to forum właściwie jest , no i do paru osób nie przyszło hasło na pocztę, a jeszcze innym przeszkadza że forum jest na pun.pl...
Może Wam się uda kogoś namówić do odwiedzania forum, spróbujcie, pomóżcie...


Any world is my world

Every world is my world

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plco je bóbr Łazy wakacje www.papuge.pl