Fizyka Medyczna - Uniwersytet Szczeciński

Forum poświęcone sprawom studentów Fizyki Medycznej Uniwersytetu Szczecińskiego.


  • Index
  •  » Uwagi
  •  » Jak zamieścić sprawozdanie?

#1 2007-05-07 20:47:59

acoetzer

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-24
Punktów :   

Jak zamieścić sprawozdanie?

Jeśli chcesz zamieścić lub ściągnąć czyjeś sprawozdanie wejdź na pocztę naszego roku:

fizykamedyczna@wp.pl
login: fizykamedyczna
hasło: fizyka1

Jeśli chcesz zamieścić sprawozdanie, wyślij maila (ze swojego prywatnego konta lub konta fizykamedyczna@wp.pl) na konto fizykamedyczna@wp.pl z załodowanym jako załącznik sprawozdaniem.
Jeśli chcesz pobrać sprawozdanie, po prostu pobierz załącznik z maila na poczcie fizykamedyczna@wp.pl.

W nasze konto pocztowe może ingerować każdy z nas, więc proszę o dbanie o nie (nie zaśmiecanie mailami na inne tematy niż studia, usuwanie spamu, nie usuwanie ważnych maili - jeśli ktoś zamieści swoje sprawpzdanie, nie usuwaj go). Mam nadzieję, że konto będzie nam dobrze służyło

Ja już wysłałam 3 maile ze swoimi sprawozdaniami, możecie je śmiało ściągać. Ale ruszcie się w końcu i dajcie coś swojego!

PS
Wcześniejszy pomysł z sendspacem niestety nie wypalił, bo okazało się że jest limit czasowy po którym załadowane pliki są usuwane. Usuwam więc poprzednie wątki z linkami..


Any world is my world

Every world is my world

Offline

 
  • Index
  •  » Uwagi
  •  » Jak zamieścić sprawozdanie?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plco je bóbr Łazy wakacje www.papuge.pl