Fizyka Medyczna - Uniwersytet Szczeciński

Forum poświęcone sprawom studentów Fizyki Medycznej Uniwersytetu Szczecińskiego.


#1 2007-05-27 22:40:18

acoetzer

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-24
Punktów :   

Egzamin

Nie mam dokładnych info na ten temat... jeśli ktoś ma to niech napisze!

Wiem tylko, że masakra ta ma nastąpić 4 czerwca, będzie w formie pisemnej odpowiedzi u Sergiejewa na zestaw dwóch pytań: jedno z teorii i jedno zadanie. II kolkwium zostało nam odpuszczone...

Ma ktoś może jego wykłady w pdf na kompie pościągane, bo jego stronka nie działa i teraz nie da się ich pobrać... Jeśli tak to wrzućcie je na pocztę!


Any world is my world

Every world is my world

Offline

 

#2 2007-05-30 15:48:51

galo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-29
Punktów :   

Re: Egzamin

mam wydrukowane, takze moge dac skserowac. a egzamin jest 11(chyba:))

Offline

 

#3 2007-05-30 15:54:53

acoetzer

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-24
Punktów :   

Re: Egzamin

A własnie się dowiedziałam, że jednak 11.06 ten egzmain! To dobrze, zwłaszcza dla nas galo, bo w Międzyzdrojach ciężko nam by było się uczyć... A co do tych wykładów, to jak coś to dam Ci znać - ale dzięki


Any world is my world

Every world is my world

Offline

 

#4 2007-06-03 20:46:33

acoetzer

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-24
Punktów :   

Re: Egzamin

Podobno egzamin przeprowadzi z nami ten gość od ćwiczeń. Dostał już zestaw zadań od Sergiejewa. Ale nie ma się co cieszyć, bo za bardzo się zdenerwował na nas, żeby powtórzyło się, to co na I kolokwium - tym razem chyba będzie nas uważnie pilnował...


Any world is my world

Every world is my world

Offline

 

#5 2007-06-05 22:38:42

acoetzer

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-24
Punktów :   

Re: Egzamin

Ostatnie wieści głoszą, iż egzamin będzie z Olszewskim (to podobno dlatego, że Sergiejew nie lubi patrzeć jak studenci ściągają) i będą losowane zestawy 3-ech pytań: 2 od Sergiejewa (teoria i zadanie) i 1 od Olszewskiego (zadanie). To będzie masakra...


Any world is my world

Every world is my world

Offline

 

#6 2007-06-10 19:43:28

agootek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-16
Punktów :   

Re: Egzamin

O Bosh:P ta Magdalinka nie daje mi normalnie spokoju z tymi postami:> a ja specjalnie poszlam na ta durna fizyke zeby nie miec z pisaniem nic wspolnego:P no ale dobrze:P co do egzamino to ja zadnych nowych wiadomosci nie posiadam;/ mam nadzieje ze zadania beda jednakowe dla wszystkich bo w przeciwnym wypadq dojdzie kolejna poprawka na wrzesien;/ trudne jest zycie studenta;p takze oby zaistaniala bardzo dobra wspolpraca i zeby wszyscy wszytsko ladnie zdali ooo:P tego Wam i sobie zycze:) mua;*

Offline

 

#7 2007-06-10 19:54:46

acoetzer

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-24
Punktów :   

Re: Egzamin

No nie daję, bo trzeba jakoś to forum rozkręcić... Śliczny pościk I pamiętaj co obiecałaś - jeden dziennie

No ciężkie to nasze życie, szczególnie ta sesja jest masakryczna Egzamin jutro na 16, w tej sali co wykłady. Można mieć notatki, Olszewski podobno nawet stwierdził, że można przyjść nieprzygotowanym, ale jest tyle czasu na 1 zadanie, że można sobie spokojnie przecztać wykład na egzaminie i rozwiązać zadanie... Ale czy on nie wiedział, że my nic nie kmilniliśmy? Kurde, myślałam że to będzie lajcik, a on nas pouwala pewnie...

Powodzenia dla wszytkich! Oby obyło się bez września...


Any world is my world

Every world is my world

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plco je bóbr Łazy wakacje www.papuge.pl